Компанія «ЄВРОТОН» – активний учасник Всеукраїнського Будівельного Саміту!

10 червня 2021 р. в Києві відбувся довгоочікуваний захід – Всеукраїнський Будівельний Саміт, на якому відомі експерти обговорювали міжнародні тренди, а також проблеми і перспективи українського будівельного ринку.

Під час саміту виступали кращі представники будівельної сфери:

 1. Віталій Мельник. Віце-президент компанії UDP, керівник напрямку розвитку інноваційних парків UNIT.City в Києві і Харкові, і LvivTech.City у Львові.
 2. Андрій Вавриш. CEO & founder SAGA DEVELOPMENT.
 3. Анна Лаєвська. Комерційний директор компанії «Інтергал-Буд». Молодий, прогресивний і амбітний Топ-менеджер, експерт ринку, автор численних аналітичних публікацій на тему нерухомості.
 4. Дар’я Кухаренко. Комерційний директор A Development.
 5. Кирило Куницький. Засновник школи системного бізнесу «Бізнес-Конструктор», експерт в області систематизації бізнесу, побудови сильних команд, підвищення ефективності маркетингу і продажів.
 6. Дмитро Овсій. Управляючий партнер GORO Legal
 7. Ігор Райков. Засновник Школи професійного девелопмента UrbanLand.
 8. Василь Дудник. Генеральний директор ТОВ «Хенкель Баутехнік (Україна)

Це не просто спікери-теоретики – експерти, чиї проекти наочно показують професіоналізм, наполегливість і цілеспрямованість.


Висвітлювалися питання, котрі потрібно знати управлінцю компанії в будівельній сфері України:

 • з чого почати будівельний бізнес і яких помилок не допускати,
 • як спілкуватися з державними органами, щоб отримувати потрібні дозволи,
 • через що ще варто пройти Україні, щоб вийти на європейський рівень розвитку будівельного бізнесу,
 • які технології майбутнього вже використовують в будівництві України;
 • як збільшити продажі та вдосконалити систему управління.

Компанія «Євротон» прийняла активну участь в заході та в обговоренні багатьох питань: як виходити за рамки звичного стилю управління компанією, як виходити за межі українського ринку, як долати стереотипи і виходити на нові рівні розвитку, як ламати опір інертного середовища і рухатися в бік глобальних реформ галузі.

Окремим пунктом треба відзначити високий рівень організації заходу, що дозволяє не тільки отримати мотивацію і знання, а й максимально ефективно використовувати цей день для інтенсивного високопрофесійного спілкування.