Акція на лицьову та рядову цеглу

Лицьова цегла – класика серед будівельних матеріалів. Змінюється мода, виникають нові технології, а оздоблення будинків цеглою завжди залишається актуальним.
Для виробництва цегли ТМ «ЄВРОТОН» застосовується глина - природна корисна копалина, що складається з дрібних часточок гірських порід. Коли глина сира - вона дуже пластична і еластична. При випаровуванні води, що міститься в ній, вона стає дуже міцною.
Така властивість цегли і створює її значні переваги при зведенні і оздобленні будівель:
    •    простота в обслуговуванні. Лицьова цегла має чіткі грані та гладку поверхню, що роблять будинок естетичним та сучасним. Фасад будинку з цегли не потребує додаткового догляду, цегла не забруднюється.
    •    природний колір досягається винятково композицією глин і не змінюється від часу.
    •    широке застосування - універсальний оздоблювальний матеріал, цеглу використовують при оформленні різних стилів: від класики і провансу до скандинавського мінімалізму і лофтів, від кухні та ванної до вітальні і терас - цегла буде доречна всюди;
    •    міцний і довговічний будівельний матеріал, який надзвичайно стійкий до шкідливих речовин і механічних пошкоджень, холоду, вологості і вогню. Інвестувавши одного разу в якісний і надійний будівельний матеріал, ви забезпечуєте собі і своїм близьким постійний комфорт у власному будинку;
    •    відмінна теплоізоляція: цегла накопичує і зберігає тепло протягом тривалого часу. Влітку будинок приємно прохолодний, а взимку властивості цегли дозволяють зберегти дорогоцінне тепло і оптимізувати витрати на опалення;
    •    звукоізоляція: цегла ідеально підходить для будинків, що знаходяться поблизу джерел шуму;
    •    екологічність та корисний мікроклімат. Цегла зроблена з глини, екологічні властивості якої впливають на позитивний мікроклімат навколишнього середовища, який має безпосередній вплив на наше здоров'я.
Обираючи матеріали для зведення будинку або ремонту ми маємо зважувати всі за і проти тих матеріалів, що надалі будуть з нами довгий час. І якщо для вас пріоритетне значення мають екологічність, краса і довговічність – то цегла ТМ «ЄВРОТОН», без сумнівів, має привернути вашу увагу в першу чергу.

Виготовлена із натуральних компонентів клінкерна та лицьова цегла ТМ «ЄВРОТОН» якнайкраще відповідає запитам людей, що прагнуть жити в гармонії із собою та природою.

Всі права захищенно ©2019 "Євротон". Розроблено в JayaDigital