Компанія ЄВРОТОН успішно представила свій стенд на виставці InterBuildExpo-2018!

26.03.2018 р. 

 

20-23 березня 2018 року на території Міжнародного виставкового центру  відбулася найбільша Міжнародна будівельна виставка України «InterBuildExpo-2018», у якій компанія Євротон брала активну участь.

Протягом чотирьох днів роботи, виставка InterBuildExpo стала місцем зустрічі владних структур, ведучих спеціалістів: виробників і дистриб’юторів будівельних матеріалів, архітекторів, дизайнерів.

Відвідувачі виставки мали можливість ознайомитися із широким асортиментом клінкерної і лицевої цегли різноманітних форм та кольорів, а також із готовими будівельними об’єктами, виконаних із використанням цегли ТМ ЄВРОТОН.

Участь у виставці дала можливість продемонструвати українському виробнику всі переваги клінкерної і лицевої цегли, а також допомогти замовнику визначитись з облицювальнням фасадів свого майбутнього будинку з найякісніших будівельних матеріалів.

Незважаючи на кількість цікавинок, представлених на виставці, стенд компанії ЄВРОТОН, викликав не аби який інтерес у відвідувачів.

Будівельна виставка InterBuildExpo залишила позитивні враження та виправдала всі наші очікування.

Дякуємо усім , хто відвідав наш стенд протягом виставки, дуже приємно бачити зацікавленість та отримувати зворотній зв'язок від потенційних замовників.

Виготовлена із натуральних компонентів клінкерна та лицьова цегла ТМ «ЄВРОТОН» якнайкраще відповідає запитам людей, що прагнуть жити в гармонії із собою та природою.

Всі права захищенно ©2019 "Євротон". Розроблено в JayaDigital