Компанія «ЄВРОТОН» - стратегічний партнер ХІХ з’їзду Національної спілки архітекторів України.

Національна Спілка Архітекторів України – всеукраїнська творча громадська організація, котра об’єднує провідних архітекторів нашої країни.

3 березня 2017 року в м. Києві в Будинку Архітектора відбувся ХІХ позачерговий з’їзд Національної спілки архітекторів України.

У заходах з’їзду взяли участь представники, котрі мають архітектурну освіту, відповідний особистий творчий доробок в сфері архітектурного проектування і будівництва. 

Компанія Євротон виступила активним партнером з’їзду. Під час якого було презентовано продукцію ТМ Євротон: клінкерну та лицьову цеглу.

 

Архітекторами України було неодноразово відзначено, що клінкерна та лицьова цегла ТМ Євротон – є сучасним та високоякісним матеріалом для оздоблення фасадів будинків.

Велике розмаїття кольорів, фактур та фасонів керамічної цегли ТМ Євротон не залишили байдужими жодного з учасників з’їзду.

 

 

В рамках з’їзду відбувся діалог з провідними архітекторами про архітектуру українських міст і сучасні тенденції в архітектурі та дизайні, в цілому.

Виготовлена із натуральних компонентів клінкерна та лицьова цегла ТМ «ЄВРОТОН» якнайкраще відповідає запитам людей, що прагнуть жити в гармонії із собою та природою.

Всі права захищенно ©2019 "Євротон". Розроблено в JayaDigital