Результати виставки AstanaBuild 2013

З 22 по 24 травня 2013 року у виставковому центрі «Кормі» м. Астана (Казахстан) проходила XV Ювілейна Казахська Міжнародна виставка AstanaBuild - «Будівництво та інтер’єри, Опалення та вентиляція, Вікна та двері, фасади, Дорожнє будівництво, Кераміка і камінь»За свідченням учасників виставки та оптових покупців виставка «AstanaBuild-2013» знову постала перед професійним співтовариством, як прекрасна платформа для успішної реалізації комерційних планів і виходу на ринок Казахстану.

Інтерес, виявлений відвідувачами до стенду ТМ «Євротон» показав, що ринок Казахстану має досить великий потенціал для зростання і збільшення продажу цегли.

Підтвердженням активної роботи менеджерів на виставці стала стаття в Казахській газеті «Строительный вестник», в якій було відзначено компанію, як одну з найактивніших на виставці.

На виставковому стенді компанії продукцією ТМ Євротон цікавились керівники і співробітники будівельних компаній, архітектори і приватні забудовник. Крім того, представники компанії інформували потенційних замовників щодо якості і відмінних властивостей клінкерної та лицьової цегли ТМ «Євротон».

 

Результатом участі у виставці стало встановлення нових контактів з потенційними покупцями та розміщення низки великих замовлень по всьому асортименту продукції ТМ «Євротон» від іноземних компаній.


 

Виготовлена із натуральних компонентів клінкерна та лицьова цегла ТМ «ЄВРОТОН» якнайкраще відповідає запитам людей, що прагнуть жити в гармонії із собою та природою.

Всі права захищенно ©2019 "Євротон". Розроблено в JayaDigital