З 12 по 15 червня 2012 року на курорті Трускавець, а саме в курортному комплексі «Ріксос-Прикарпаття» відбулась міжнародна конференція імпортерів цегли ТМ Євротон.

На конференції були присутні представники компаній Білорусії, Казахстану, Росії, чия діяльність пов’язана з продажем клінкерної та лицьової цегли ТМ Євротон. У рамках конференції відбулося засідання «круглого столу», на якому були обговорені питання щодо розширення ринку та збільшення об’ємів продажу цегли на експорт. Одним з важливих питань, яке обговорювалось на конференції – це експортні поставки цегли залізничним транспортом. Був представлений лист-звернення асоціації «Всеукраїнського союзу виробників будівельних матеріалів та виробів» до Президента України В. Ф. Януковича з проханням провести ряд реформ в «Укрзалізниці» аби покращити роботу щодо відвантаження цегли на експорт.

Також відбулася презентація нового виду продукції ТМ Євротон – клінкерної цегли білого кольору «Тоскана». Білий колір в дизайні екстер’єрів вважається класичним. Дистриб’юторами було відзначено, що новинка гарно буде поєднуватись в облицюванні будинків з іншими кольорами цегли ТМ Євротон, такими як червоний або коричневий. Були визначені також шляхи просування нового товару на ринок.

Виготовлена із натуральних компонентів клінкерна та лицьова цегла ТМ «ЄВРОТОН» якнайкраще відповідає запитам людей, що прагнуть жити в гармонії із собою та природою.

Всі права захищенно ©2019 "Євротон". Розроблено в JayaDigital