Компанія «Євротон» - постійний учасник щорічної виставки InterBuildExpo!

Компанія «Євротон» - постійний учасник щорічної виставки InterBuildExpo!

23–26 березня у столиці України відбулася найпрестижніша подія в Україні для професіоналів будівельної галузі – міжнародна виставка інноваційних будівельних матеріалів і технологій InterBuildExpo–2016.

Компанія «Євротон» щороку бере участь у міжнародній будівельній виставці InterBuildExpo.

 

Для компанії ТМ Євротон виставка InterBuildExpo - це можливість в черговий раз заявити про себе на ринку клінкерної та лицевої цегли, знайти нових клієнтів, поспілкуватися з потенційними покупцями. Також це чудова нагода подивитися, що нового на ринку, оцінити конкурентів.

 

Окрім цього, компанія «Євротон» взяла участь у виставці InterBuildExpo, з метою підтримки бренду, іміджу, розширення клієнтської бази на ринку Києва та України в цілому. Такого роду подія, як виставка InterBuildExpo дає стимул не зупинятися на досягнутому, а йти вперед і розвиватися.

 

  

Виставка InterBuildExpo-2016 для ТМ Євротон стала майданчиком для обміну досвідом, обговорення останніх тенденцій, а також чудовий шанс відкрити нові горизонти, нові ринки збуту клінкерної та лицевої цегли.

 

 

 

Виготовлена із натуральних компонентів клінкерна та лицьова цегла ТМ «ЄВРОТОН» якнайкраще відповідає запитам людей, що прагнуть жити в гармонії із собою та природою.

Всі права захищенно ©2019 "Євротон". Розроблено в JayaDigital