Компанія «Євротон» на виставці «CONSTRUCT EXPO – 2018» в Румунії!

12.03.2018 р. 

Компанія «Євротон» вже вдруге презентує свою продукцію на найбільшій будівельній виставці Румунії «CONSTRUCT  EXPO – 2018». Цьогорічна виставка, що проводилась в спеціалізованому виставковому центрі міста Бухарест «ROMEXPO» з 8 по 11 березня 2018 року, зібрала чимало представників різноманітних будівельних і спеціалізованих організацій.

Таким чином, відвідувачі виставки мали змогу ближче познайомитися з цеглою ТМ «ЄВРОТОН» та сферою її застосування, переконатися в її високих експлуатаційних і якісних характеристиках.

 

Особливо підвищило статус нашого стенду на виставці - участь в роботі стенду представників наших партнерів з Румунії. Варто також відзначити ріст активності до нашого стенду як приватних забудовників так і великих будівельних компаній.

Виставка «CONSTRUCT  EXPO»  стала для нас маркетинговим інструментом, ефективним механізмом просування цегли ТМ ЄВРОТОН на ринку Румунії.

Виготовлена із натуральних компонентів клінкерна та лицьова цегла ТМ «ЄВРОТОН» якнайкраще відповідає запитам людей, що прагнуть жити в гармонії із собою та природою.

Всі права захищенно ©2019 "Євротон". Розроблено в JayaDigital